182

دیروز همین موقع:

+ الان دارم با یه دل درد مبهم و عجیب تایپ میکنم که حدود یه ربع پیش مثل درد شمشیر بود. یادتونه چند روز پیش پرسیدم درباره یه ورم و سفتی شکمم؟! بعدم پاکش کردم؟! این همونه ! :|

+ دارم حدودا روزی 1 گیگ ترافیک مصرف میکنم. این 1 گیگ رو قبلا 3 روز داشم. احتمال داره دیگه ننویسم. 
بله. فقط و فقط به خاطر هزینه نت که با پروکسی و بعد از وصل مجدد اینترنت سه برابر شده و من اصلا این توان مالی رو ندارم که روزی 4 تومن فقط بدم برای نت. 
نگید خسیسم! اصلا!! 
از نظر مالی توانش رو ندارم. :))

+ امروز رفتم دانشکده و کلی کارای اسایمنت پیش رفت. یکمش موند دوستم خودش باید تکمیلش کنه دیگه. دستش درد نکنه. 

+ کلی دندون ex (کشیده) گرفتم برای تمرین درس ترمیمی. عکسشو بذارم حالتون بهم میخوره. اما در عجبم از افرادی که دندوناشون به این مرحله رسیده! 
من به خاطر شیمی و بستری های زیاد و طولانی دندونام خیلی وضعشون خرابه ولی هنوز عالی محسوب میشن :))

+ خدایا یه پولی برسون من مجبور نشم بی نت بمونم. من با نوشتن حالم خوبه و تخلیه میکنم روحمو. مثلا اون وام خونه گی ک مامانم ثبت نام کرده اسمم تو قرعه کشی دربیاد! :))
ولی احتمالا میره تو حساب برا هزینه های درمان :|

+ هر وقت و هر شکلی که برگردی، خوبه. شیرینه. قشنگه. فقط باش. :)

+پس کی از اینستا میرید که من برم ببینم چه جوریه؟! 
کی یه شبکه جدید و جذاب ساخته میشه پس؟ یا کی اینستا فیلتر میشه ؟! :))

چند ساعت بعدش آخرای شب:

دلم هنوز درد میکنه  
و بابام هنوز داره کار میکنه
و مادرم خسته از کارای خونه و دیروز که اینقدر دوندگی داشت برا درمونگاه و دکتر و اینا.

دلم خیلی درد میکنه
نمیخوام اینقد اذیتشون کنم
فقط امیدوارم از تحمل خارج نشه این درد! 

از بخشیده نشدنم توسط پدر و مادرم به خاطر نگفتن این درد بهشون میترسم و ناراحت میشم. 

خدایا. لطفا بسه :( 
اصن میشنوی منو؟؟! میبینی منو؟! 

خدایا غلط کردم گه خوردم. یه جوری تنبیهم کن و درد کشم کن که خانوادم اذیت نشن اقلا! 

خدایا. از کی ناراحتی دقیقا که داری سر من خالی میکنی؟! :|

خدایا. دست از بی منطقی بردار. یکم منطقی باشی خودتم متوجه میشی که فقط رو من کلید کردی.

خدایا. خسته ام. تحملم کم شده. لطفا. التماس میکنم.

+موجیم که آسودگی ما، عدم ماست.

+دو تا هیوسین خوردم و یه مفنامیک. 
اگه درد آروم نشد دگزا میزنم و میخوابم. فقط بدبختی اینه. دگزا رو باید مامانم بزنه. بعد بهش بگم چمه؟! :|

بیخیال. سعی میکنم با همین قرصا شبمو صبح کنم. :|

+ دگزا بده. عوارض داره ولی به من خیلی میسازه. خودم هم میدونم بده. :|

+ همیشه جمعه ها "یه یز دیگه" است. خوبه :)

جمعه ظهر:

+ دردم دیشب کم شد با قرص ها. الانم خیلی کم درد میکنه. 

+ هوا عااالیه! 

همین الانا: 

موهام اونقدری بلند شده که دیگه سیخ سیخ نباشه. میخوابه!! 
من چجوری دلم بیاد باز ببرم بریزونمشون آخه این خوشگل سیاه ها رو؟ 

+شنبه یکشنبه دوشنبه!! هر روز به امتحان. :|
  چرا خوندنم نمیاد؟!
میخوام یکیش رو حذف کنم

+دوستان عزیز. هر وقت دیدید ننوشتم بدونید ترافیکم تموم شده و پول نداشتم بخرم. :)) 

منو فراموش نکنیدا ؛)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها