دیروز یکشنبه 3 آذر:

+ گاهی وقت ها یه سری شرایط برا آدم پیش میاد که به آدم خیلی جنبه های روحی و جسمیش رو نشون میده که خودشم تا الان نمیدونسته! جنبه های خوب و بد!! 

+ 9 روز نت نداشتم و نبودم. میتونم روزای بیشتری هم نباشم پس.

+ هیچی معلوم نیست تو روزگار این روزام.
شایدم همین یه ساعت دیگه برگشتم. 

+ مراقب خودتون باشین. و خوب باشین. حداقل یه بهانه پیدا کنین برا خوب بودن. حتما پیدا میشه! ♡♡

+لطفا.
برای بیشتر شدن صبر و قدرت مادرم دعا کنید. 
لطفا.

دوشنبه 4 آذر :

+نمیدونم همین الان الان درباره من داری تو ذهنت چی مرور میکنی؟ اما میتونی یکم انسانی تر و گرم تر صحبت کنی. (شاید این حرف رو دارم به خود تویی میگم که داری اینو میخونی. )

+ وقتی هیچ درکی از حال و روز من نداری پس حتی به خودت اجازه قضاوت هم نده. چه برسه که قضاوت هم بکنی! :|

+ چون چند تاتون پرسیدین و ممنون از همتون، مختصر بگم که.
جواب آزمایشام 4شنبه اومد. شنبه بردم پیش دکتر. اوضاع از خرداد خیلی بهتره. ولی. 
کلا خوب نیست. :|
یکی از متاستازای مغزیم هنوز هست و عجیب و بد اینه که بزرگتر شده. 
و وضعیت مغز استخوانم و سلولام هم اونی که باید باشه نیست. 
ولی بهبودی من ادامه داره. این یه مسیره. اگه الان هم خوب نباشم اما بالاخره خوب میشم.

+ میشه یه کم خستگی بخورم و دوره جدید درمان رو شروع کنم؟ لطفا !  

+ اما کاش اینطور نمیکردی. و به من با الفاظ مسخره ت توهین نمیکردی! خیلی ناراحتم.

+ راستی وزنم زیاد شده :) 
و فکر کردن به چاق شدن خیلی برام لذت بخش و انگیزه دهنده است :)

+ هع. نتونستم برنگردم. :))

آقا کلا مردم ما زود عادت میکنن به همه چی. بعدشم اگه شرایط بشه مثل قبل میگن همون شرایط بد و عجیب جدید رو ترجیح میدیم. تازه عادت کردیم. چه کاریه اصن!!

+چند روز نت نبود انگار عادت کردن . حضور پرشورشون تو فضای مجازی کمرنگ شده. الانم ک نت هست خودشون نیستن :))

+شایدم دارن تذهیب نفس میکنن که تو قطعی های بعدی خیلی خماری نکشن :))

از عصری هر ساعت 1 گیگ ترافیکم مصرف شده! 
لپ تاپ روشن بود. نمیدونم تنظیمات ویندوز جدید جوریه ک من بلد نیستم و ترافیکم مصرف شده! کسی پسورد وای فای خونه رو هک کرده! شرکت اینترنتی هار شده! یا مثلا مملکت داران راهکار جدید اندیشیدن که مرگ رو به چنین تبس ترجیح بدیم و به پیام رسان های داخلی دست دوستی بدیم !! :|

یکی از واجبات زندگی که به اندازه اکسیژن برا تنفس راحت، برای آرامش درونی لازمه اینه: 

"بدونیم تو زندگی بقیه چی هستیم، کی هستیم، کجا هستیم، چرا هستیم."

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها