+ امروز مثلا روز آفم بود. 7 زدم بیرون تا 3 و نیم دانشگاه. و بعدشم تا 6 پرتو! 

+ از همین فردا هر کس تو چشمم نگاه کرد و سلام نکرد خفت میدم. میگم "هوووییی سرت کجا رسیده! چته؟؟ 10 روزه داری قالب دنتی فرم میزنی هار شدی!!" من میگم. حالا ببین!
والله. تو چشمم نگاه میکنه. همین ک میخوام لبخند بزنم یا سر ت بدم با ناز و غمزه رو میچرخونه. و این رفتار مختص دخترا هم نیست فقط :|
بعد میگن چرا من با این بچه ها آبم یه جوب نمیره ! 

+ برا گوشم رفتم دکتر. آنتی بیوتیک باز. معده بدبخت من :| سفکسیم و آنتی هیستامین. فقط سفکسیم رو میخورم. اون یکی ک بیخوده! 
علت عفونت گوشم که مرتب هی عفونت میکنه اینه که یه زمانی گوش من روغن داغ ریخت توش و سوخت.(شاید بعدا شرح واقعه رو گفتم.)
 بعد از اون به دلیل درمان های مکرر و افت ایمنی ایشون و عفونت ناخن هام هستن. میان و میرن. بیشتر باز کنم براتون ک مطمئن بشین؟ :| 
این مچ من. کسی نمیخواد بگیره؟ 

+ برا پلکم هم گفتم دکتر گفت دو هفته دیگه برم و احتمالا خوب میشه. 

+ دلم آب تنی تو رودخونه یا دریا میخواد. با داداشم. مثل چهل چشمه. مثل بندر سیراف . مثل سد تنگاب. :((

+ چرا راه میفتین میرین کربلا؟؟ 
پولشو بدید داروی یه بچه مریض میشه که ! امام حسین گفت اسلام رو زنده نگه دار. نه اینک کل سال بزن و بخور و بعدشم چند تا مناسبت خودتو سبک کنی. 
یا اونایی که میگن این به جاش اونم به جاش، والله ما که ندیدیم! به کمک مالی ک میرسه همه چیزو میندازن گردن ای در راس و رییس فلان سازمان و معاون فلان ارگان و تحریم و آمریکا. و میگن مقاومت اقتصادی و اقتصاد مقاومتی و هزار کوفت دیگه! 
چرا اینایی که تو این تحریم ها و در حال چنین مقاومت های اقتصادی و به خاطر نبود دارو و یا عدم تمکن مالی برای تهیه دارو ها میمیرن شهید حساب نمیشن؟؟ 
ولی اونی که تو راه کربلا میمیره شهیده؟؟ خدایاااااا :(((

+ من برم یه موزیک گوش کنم و حرصم رو بخورم!!

+فک کنم از دید چشمام نصفش مونده باشه فقط ! :)))

باید نذر کنم عینکم پیدا بشه برم دکتر و بینایی سنج. اقلا کلی پول فرمشه :| 

کاش دوربین یا نزدیک بین بودم فقط.اقلا میشد لیزیک کرد و راحت شد از عینک و هرچی! 
 این آستیگمات رو کی اختراع کرد اخه؟؟

به خاطر همین کوریم امروز یه جای قالبم رو تراشیدم که نباید میتراشیدم. باز با گچ و مواد وصله اش کردم. :))))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها