+ امروز دانشگاه بود و قالب زدن و بدبختی های دیگه اش.
کلی درد کشیدم و هی مسکن خوردم و هی اب خوردم و هی رفتم تو سرویس بهداشتی دندونامو به هم فشردم و ساق پاهامو مالیدم و گریه کردم و تحمل کردم. بعدشم یه آب زدم صورتمو اومدم بیرون. 4 بار این اتفاق افتاد. 
من نباید به این راحتیا از پا بیفتم. تا توان دارم ادامه میدم. همونجوری ک تا الان تونستم. از این بدتراش هم بوده و رفته. اینام میرن ! 

+ تحمل بچه های کلاس واقعا سخته! خیلی بچه ان!

+ پرتو الان تازه تمام شده و تو راه خونه  ام. 

+ حالت تهوع دارم. 

+ دیگه آخراشه.

**پست ماری تو کانالش**: 

دوستم که دختر درد کشیده‌ایه، برای عمل پدرش از یه آشنا پول قرض گرفت. گفت برای اینکه بدهیم رو بهش بدم صبحا میرم دفترش کار می‌کنم تا حقوقم رو جای طلبش برداره. 
دیروز طرف با لبخند هیزی بهش گفته: خیلی نگران طلبت نباش، یه جور دیگه هم میتونی بدهیت رو صاف کنی.

تمام بدنم مور مور شد.
 راستش شاید بی‌رحمانه باشه ولی تو تصورم همیشه یه مریم قاتل دارم که تو مواقع عصبانیت میرم طرف رو می‌کشم و از تصور مرگ دردناکش آلامم تسکین پیدا می‌کنه. از دیشبه تو تصورم این آدم رو نکشتم ولی اونجاش رو بدون بی‌حسی با اره بریدم و همراه بدهیش کوبیدم تو صورتش.
ولی خب نه چنین توانی دارم و نه اون پول بدهی رو و این غمگینم کرده.

پستی که امروز گذاشتم با لطف شما مواجه شد. با م از چند نفرتون قرار شد شماره کارت بذارم و مبلغی که جور شد براش ببرم.
میدونم الان شرایط برای همه سخته،بدهیش پنج تومنه و کسایی که مایلن در حد توان می‌تونن کمک کنن. کم و زیاد نداره اصلا. خبر واریزی ها رو توی کانال میذارم.
مرسی که تو این کار خیر همراهید.

6219_8610_4461_2140
مریم زارع

و من :

امروز یه دردی تجربه کردم از همه دردایی که تا الان کشیدم بیشتر !! 

حتی نمیتونم کمک کنم. اونقدر پول ندارم واقعا! 

خجالت میکشم. کمک من خیلی کمه در برابر اینایی که بچه ها الان ریختن. 

شاید کسی باورش نشه. ولی بی پولی خیلی درد داره. 

اونقدی که برا صرفه جویی ماهی حدود 100 تومن باید با سرویس کارمندای دانشگاه برم و هزار نگاه "یه جوری" تحمل کنم. میگم اقلا پول یه داروم میشه.

اونقدری که بدهکار عالم و آدم شده خانوادم. 

اونقدری که ماهی 10 گیگ نت برام زیاده و برا کم کردنش برنامه ریختم و . و . 

ولی الان که دیدم چقدر دستم تنگه از درون سوختم و درد کشیدم و اشکم مثل چی سرازیر شد. باورم نمیشد واقعا!!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها